Vítáme Vás na stránkách občanského sdružení
media0_50f5f30535ce3[1].png
Archivované aktuality.
Tamtamy.pdf  121.05kB
V průběhu prázdninových měsíců pořádalo o. s. Rodinná pohoda  tři  tábory, z toho 2 příměstské (ve Vyškově a ve Slavkově) a 1 pobytový (rekreační středisko Baldovec).
 
Táborů se zúčastnily děti z Vyškova, Slavkova a blízkého okolí.

Příměstský tábor ve Vyškově se konal pod názvem „Prázdniny s Káťou a Škubánkem" pro děti předškolního věku. Akce proběhla ve spolupráci s Mateřským centrem Radost ve Vyškově. Ve dnech 9. 7. - 13. 7. 2012 děti měly možnost zažít pohádkový program s prvky muzikoterapie, arteterapie a dramaterapie a také si užít přítomnost živých psů formou canisterapie.

V termínu od 16. 7. - 22.7. jsme odjeli do areálu rekreačního střediska Baldovec, kde jsme prožili „Prázdniny s Tarzanem". Součástí tábora byl např. dobrodružný příběh Tarzanovi, celodenní výlet na zříceninu hradu Holštejn, pejskování formou výuky tance se o psem. Ti nejodvážnější měli možnost vyzkoušet si v   lanovém centru „jízdu na liáně". Nechybělo ani klasické opékání špekáčků a posezení u táboráku s kytarou.

30. 7. - 3. 8. 2012 prožili malí i velcí účastníci integrační příměstský tábor s názvem „Prázdniny v Pohodě". Na programu byly různorodé činnosti, muzikoterapie, arteterapie a canisterapie v prostorách Centra denních služeb o.s. Rodinná pohoda ve Slavkově a v blízké okolní přírodě.

Na závěr bych chtěla poděkovat Mateřskému centru Radost ve Vyškově za zapůjčení prostor k realizaci příměstského tábora „Prázdniny s Káťou a Škubánkem" ve Vyškově. Náš dík také patří dobrovolnicím, které pomohly zajistit „Prázdniny s Tarzanem" v rekreačním středisku Baldovec.

 

 

 

 

 

EMU.jpg
Oficiální předání sbírky "Daruj část svého dětsví"
Pozvánka.pdf  215.29kB

Odkaz viz výše

Spolupráce se Studentskou společností EMU, o. s.

v Luhačovicích.

plakat_daruj_cast_sveho_detstvi[1] jpg.jpg

Střední odborná škola v Luhačovicích, studenti 3. ročníku Managementu a podnikání v umění a reklamě v rámci studentské společnosti EMU, uspořádali pro Rodinnou pohodu sbírku.

Oficiální předání proběhne v lednu 2011.

2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one