Vítáme Vás na stránkách občanského sdružení
media0_50f5f30535ce3[1].png

19.3. 2012 Byl ukončený projekt Pejskování v mateřinkách, uskutečněný o.s. Rodinná pohoda ve Vyškově a podpořený komunitní nadací pro vědění, umění a civilizaci Tři brány. Zúčastnilo se ho 69 dětí ze 4 mateřských škol - MŠ, ZŠ a PrŠ Sídliště Osvobození 53, Vyškov, MŠ Hraničky, MŠ Sochorova a MŠ Radslavice.

Díky výše zmíněnému projektu a spolupráci MŠ a rodičů se děti z výše jmenovaných zařízení mohly těšit z pravidelných návštěv canisterapeutického týmu. Mohly zažít radost z přítomnosti chlupatých kamarádů, splněných úkolů v rámci „pejskování“. V rámci projektu byly využity nové pomůcky, které chyběly nebo doplnily vybavení pomůcek pro canisterapii v o.s. Rodinná pohoda. Děti mohly např. vyzkoušet nové rukavice na česán&iac ute; psích kožíšků, společně s pejsky poskládaly barevnou motorickou kytku, ti větší také třeba puzzle s abecedou, prolézt tunelem …

Všechny zakoupené pomůcky budou po ukončení projektu použity při aktivitách a canisterapii v dalších zařízeních, kde opět pomohou vykouzlit úsměv na tváři malým i velkým uživatelům. Fotografie vznikly v průběhu projektu.

pejskování3.JPG
pejskování4.jpg
pejskování6.jpg
pejskování5.jpg
2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one